Liečba a procedúry

Minerálne kúpele - formou bazénového alebo vaňového kúpeľa so suchým zábalom. V oboch prípadoch kúpeľ trvá 20 minút, nasleduje suchý zábal a odpočinok (10 minút).    

Telesná výchova

 • Individuálny liečebný telocvik - zameraný na zabezpečenie dostatočnej svalovej sily, na úpravu kŕčov a kontraktúr, chybných pohybových stereotypov a nesprávneho držania tela.
 • Hydrokineziterapia vo vírivom bazéne - skupinová pohybová liečba vo vodnom prostredí.
 • Reflexná segmentová masáž -  od klasickej masáže sa líši technikou hmatov a miestom aplikácie.vhodná pre klientov s ochoreniami vnútorných orgánov a s ochoreniami nervovými a reumatickým. Procedúru vykonáva fyzioterapeut, trvá 15 minút.
 • Cvičenie s FIT-loptou  - sa vykonáva v telocvični pod dohľadom fyzioterapeuta. Táto procedúra slúži ako vynikajúca prevencia chybného držania a tela a bolestí chrbtice a je mimoriadne vhodná pre ľudí so sedavým zamestnaním. Trvá 15 minút.   

Vodoliečba a masáže

 • Perličkový kúpeľ - je tonizujúca ukľudňujúca procedúra, vhodná aj pre slabších klientov. Teplota kúpeľa sa pohybuje medzi 36 - 37 °C.
 • Škótske streky - táto procedúra sa vyznačuje striedavou aplikáciou prúdov teplej a studenej vody. Cyklus sa začína teplou vodu (30 sekúnd), pokračuje studenou (5-10 sekúnd) a niekoľkokrát sa opakuje.
 • Podvodná masáž celotelová - spája účinok celkového teplého kúpeľa, masáže a aktívnych i pasívnych pohybov. Klient leží vo vani v teplej vode (35 - 37 °C), terapeut masíruje telo vodným prúdom vytekajúcim z násadca masážnej hlavice pod tlakom.
 • Striedavý šliapací kúpeľ - používajú sa pri ňom dve malé vaničky – jedna s teplou, druhá so studenou vodou. Na začiatku procedúry klient vstúpi do teplého kúpeľa a pri stálom prešľapovaní v ňom zostane cca 1 minútu, následne vstúpi do studeného kúpeľa, kde pri stálom prešľapovaní zotrvá cca 15 sekúnd. Potom prestúpi späť do teplej vody, opakuje sa 6 - 10 krát.
 • Vírivý kúpeľ - je vodoliečebná procedúra, ktorá sa aplikuje na horné alebo dolné končatiny, prípadne na celé telo. Okrem tepelného efektu má účinok i jemná masáž vírivou vodou.  

Elektroliečba - (Interdia) - využíva sa mimoriadny prístroj na elektroterapiu INTER – DIA N.S.T., charakteristický svojimi exkluzívnymi terapeutickými možnosťami.

Ostatné procedúry

 • Parafínový zábal - pri tejto procedúre ako jednej z foriem teploliečby sa využíva vodivosť parafínu a pri jeho tuhnutí dochádza k mohutnému odovzdávaniu tepla. Táto procedúra sa aplikuje na miesta s potrebou využitia liečivých účinkov tepla lokálne.
 • Oxymat - procedúra s prístrojom, pomocou ktorého sa klientom podáva tzv. kyslíková liečba.
 • Plynová injekcia - podkožná aplikácia plynu – oxidu uhličitého tenkou ihlou. Odporúča sa najmä pri ischemickej chorobe srdca a ochorení dolných končatín.
 • Klasická masáž čiastočná - sústava masážnych hmatov, ktoré vykonáva masér na tele klienta. Predchádza vzniku chorôb (u zdravých klientov vynikajúca prevencia), priaznivo ovplyvňuje zmeny vyvolané chorobou (terapeutická pomoc).
 • Vitálny svet Wellnea
 • suché sauny ~ parné sauny ~ whirlpool ~ tepidárium ~ relaxačná DUO vaňa pre dvojicu ~ solárium ~ vírivý bazén (s termálnou natívnou vodou)

THAI RELAX CENTER

 • tradičná thajská masáž
 • thajská masáž chodidiel
 • horúca bylinná masáž
 • aromatická olejová masáž

Relaxačné masáže

 • Lymfodrenáž - masáž hĺbkových a povrchových uzlín a ciev, odstráni dôsledky nesprávnej životosprávy (odstránením toxických látok) a dochádza k regenerácii organizmu.
 • Lymfodrenáž tváre - kozmetická lymfodrenáž tváre, hlavy a dekoltu odstraňuje opuchy, pôsobí aj rehabilitačne a rekondične.
 • Anticelulitídna masáž - pomáha docieliť zlepšenie stavu kože,trvá 50 minút.

Laser - biologický efekt svetla vyžarovaného laserom sa prejavuje do híbky 3 - 5 cm ošetrovaného tkaniva.

Biovak - suchý uhličitý kúpeľ sa aplikuje v príjemnom prostredí, ktoré dotvára ezoterická hudba. Klient leží vo vreci z PVC, ktoré je naplnené žriedlovým plynom CO2, ktorý má analgetický, protizápalový a protireumatický účinok.

Pilatesové cvičenie  - jedným z najúčinnejších cvičení a vhodné pre ľudí bez vekového obmedzenia. Pod odborným vedením fyzioterapeuta trvá 30 minút. 

Nordic walking - pohybová aktivita vykonávaná v prírode, ktorá pripomína bežkovanie po zelenej lúke.

Transion europe - ide o využitie strednofrekvenčných prúdov, jedná sa o elektrogymnastiku.

Akupunktúra - zavádzanie tenkých, oceľových ihiel do tzv. akupunktúrnych bodov ovplyvňuje fyziológiu tela.

Naturálna medicína - pracuje s využitím bioenergetického informačného biopoľa.

Masáž celotelová - sústava masážnych hmatov, ktoré vykonáva masér na tele klienta.Trvá 40 minút.

Čiastočná masáž - procedúra trvá 17 - 20 minút.

Havajská masáž - LOMI-LOMI masážou sa na úrovni fyzického tela uvoľňuje napätie, zvyšuje sa krvné riečište a lymfatický tok.

Čokoládový zábal - základom zábalu je nesladený kakaový prášok získavaný z kakaovníka rastúceho v tropických lesoch a netučné sušené mlieko. Kakaový prášok je bohatý na prírodné látky, ktoré pokožku vyživujú a omladzujú. Má hydratačný účinok, pomáha predchádzať vráskam. 

Hroznový zábal - telový zábal z výťažku červeného vína predovšetkým veľmi účinne pôsobí proti voľným radikálom vďaka polyfenolom.

Perlová maska - využíva vysoko hodnotné minerály, proteíny a aminokyseliny obsiahnuté v prášku z perál. Terapia perlami kombinuje ošetrenie tváre, ktoré prináša intenzívnu hydratáciu, so zvýšením jemnosti a pružnosti pleti. 

Perlový zábal - luxusný perlový zábal s bielou perleťou zahalí Vašu pokožku krásnym odleskom. Podporuje pružnosť, hydratáciu a pevnosť kože. 

Zlatý zábal - Slnko - Sila Slnka, zlata a „zlatej riasy“ sa spája v zábale, ktorý preventívne pôsobí proti starnutiu, stimuluje metabolizmus, chráni bunkovú DNA a prináša pleti nesmiernu energiu.

Medovo-mliečny zábal - podporuje procesy látkovej výmeny, zvyšuje pružnosť pokožky tela a spevnenie kontúr. Suchá, nedostatočne hydratovaná pokožka získa maximum výživných látok, upokojí sa podráždenie i sčervenanie. 

Aromatický telový zábal - morské riasy obsahujú účinné zložky ako minerálne soli, horčík, vápnik, draslík, vitamíny a aminokyseliny. Účinné zložky a ich vzájomné pôsobenie sú optimálne zladené a tým umožňujú zlepšenie mikrocirkulácie. 

Thajská masáž - vynikajúcou prevenciou voči civilizačným chorobám a udržuje človeka v stálej kondícii. Ide o masáž, ktorá je použiteľná v podstate pre každého, neexistuje pri nej vekové obmedzenie. 

Japonská masáž - SHIATSU znamená doslova: prst /shi/, tlak /atsu/. Všeobecne teda Shiatsu znamená stimuláciu tela pomocou ruky a prstov.  

Medová masáž - med obsahuje dôležité stopové prvky a minerály,ktoré telu chýbajú. Pomocou techniky vysávania a pumpovania odstraňuje medová detoxikačná masáž staré štruktúry a jedy z telesných tkanív na pokožke.

Masáž horúcimi kameňmi -  Shen Xin Shi  (v preklade kameň, telo, duša)  vyjadruje presne to, čo táto masáž zasahuje. Kameň pomáha nielen telu, ale aj duši.  

Bankovanie  - pri prikladaní sklenených okrúhlych nádobiek – baniek nahriatych vzduchom, pri ochladzovaní, ktorého sa vytvorí podtlak.

Reflexná masáž ruky - energia v ľudskom tele prúdi kanálmi, ktoré končia v reflexných bodoch – opakujúcich sa na jednotlivých orgánoch.

Masáž chodidiel - masáž celej plochy chodidla má veľký význam, nakoľko vlastne stimuluje masáž celého tela. Kladné výsledky sa dosahujú prakticky ihneď po ukončení liečebnej metódy. 

Vaňový kúpel rašelinový - tvorený zmesou rašeliny a rašelinovej vody. Účinky spočívajú v prehriatí celého tela a organicko – minerálnom pôsobení na celý organizmus

Rašelinový zábal - rašelina je bohatá na minerály a látky prospešné pokožke a telu.

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť