Wellness hotel SOREA Hrebienok***

Horský wellness hotel SOREA Hrebienok leží na juhovýchodnom úpätí Slavkovského štítu v rovnomennom horskom stredisku Hrebienok. S najstaršou tatranskou osadou - Starý Smokovec je spojený pozemnou lanovkou, ktorá patrí k tradičným turistickým atrakciám Tatier.

  • Ubytovacie služby

Hotel poskytuje ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelkyv a v pohodlne zariadených apartmánoch. Izby sú vybavené sprchovacím kútom, WC, telefónom, rádiom, farebným TV prijímačom so SAT programom a balkónom na južnej strane. Hotel ponúka možnosť zapožičania detskej postieľky. V hoteli je možné ubytovanie so psom.

  • Gastronomické služby

Hotelová reštaurácia ponúka bohatý výber jedál národnej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy a večere (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 4 jedál. Samozrejmosťou je vegetariánske menu. Stravovacie služby ponúka aj hotelová jedáleň so samoobsluhou. Širokú ponuku nápojov a príjemné posedenie poskytuje hotelová kaviareň.

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť