Hotel*** SOREA TITRIS Odborár

Wellness Hotel SOREA TITRIS Odborár je situovaný v jednej z najväčších tatranských osád v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.

  • Ubytovacie služby

Hotel poskytuje ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, pohodlne zariadených apartmánoch. Izby sú vybavené vaňou (sprcha), WC, telefónom, TV SAT, rádiom, pripojením na internet. Hotel ponúka možnosť zapožičania detskej postieľky. Súčasťou každej izby je hotelový trezor - zdarma. V hoteli NIE JE možný pobyt so psom!

  • Gastronomické služby

Hotelová reštaurácia ponúka bohatý výber jedál medzinárodnej i národnej kuchyne. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov. Obedy sú trojchodové (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu vegetariánskeho menu. Bohaté večere sú podávané opäť bufetovou formou. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje aperitívbar a vínna viecha „Šopa“. Spríjemnenie gastronomických zážitkov ponúka aj ohnisko s novým murovaným krbom.


Ponúkané pobyty

LYŽIARSKY pobyt

Hotel SOREA TITRIS Odborár

Cena od:  188,58€ / osoba / pobyt

Procedúry:  Aqua relax centrum

viac...

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť